app devil פיתוח אפליקציות

אפליקציות אתרי הכרויות

אנשים חווים תקופות שונות במהלך חייהם, יש זמנים שהם חיים עם בני זוג ואחרים שהם בגפם. הצורך בהכרות בני זוג נובע מסיבות מגוונות ועמוקות, ישנם מקרים בהם האישה או האיש נפרדו מבני הזוג עקב גירושין, פרידה זמנית או קבועה ועוד. יש מקרים בהם מערכות היחסים אינן מספקות מבחינה רגשית או מינית ובן זוג אחד מחפש קשר אחר או נוסף – אין זה משנה מה הסיבה לחיפוש קשר, כי הצורך הברור הוא להשיגו במינימום מאמץ ועם מרב הסיכויים.

קיימת בימנו אפשרות נרחבת לנסות ולמצוא בן/בת זוג באמצעות אפליקציות אתרי הכרויות מיועדים שבנויים ספציפית לצרכים של אוכלוסיות שונות המחפשות זיווג מתאים ואיכותי, כאשר מרבית האפליקציות מתבססות על מספר אלמנטים מרכזיים וחשובים אותם נפרט להלן.

מנגון סינון ראשוני

בראש וראשונה ישנו  צורך בסיסי בסינון ראשוני של המועמדים לכל נרשם על מנת להעניק לכל אחד את אפשרויות הזיווג הרלוונטיות והטובות ביותר לכאורה עבורו. זאת ניתן לעשות באמצעות שאלון קצר וראשוני שיצור אינדיקציה על סטטוס המועמד, בין היתר כתובת, גיל, מצב משפחתי, משלוח יד /מקום עבודה, תחביבים, הרגלים, צרכים אישיים, אמצעי קשר ועוד.

בשלב זה כל אחד יכול לבחור את התשובות המתאימות לו אולם, ברור לכל אחד כי יש צורך לענות על תשובות ראשוניות ההכרחיות לקידום התהליך, אחרת יתקשה למצוא זיווגים מתאימים עבורו. כך, יכול כל אחד לערוך סינון ראשוני שהוא חיוני ועומד ביסוד של מציאת קשר מתוך מאגר גדול של מאות ואף אלפי מועמדים בכל אתר/אפליקציה.

מפרופילים ועד תמונות

ישנן מספר סוגי אפליקציות שבבסיסן הן דומות אבל חלקן מתמקדות בוריאציות שונות – יש את אלו המגדירות עצמן "לרציניים בלבד" שמבקשות מידע פרטני ועדכני מכל נרשם ללא אפשרות ליצירת פרופילים דלים ונטולי תמונות ובאמצעותן ניתן כמובן להתרשם, להכיר, לצ'וטט, לראות מי מחובר, לערוך פרופיל, להעלות תמונות ובעצם לעשות את כל אותן פעולות שמבצעים באתר.

לעומתן יש את האפליקציות המבקשות מידע ראשוני/חלקי בלבד אבל ומאפשרות שליחת קריצות, צפייה בפרופילים, שליחת הודעה ועוד. ישנן אפליקציות מתקדמות שמעניקות חשיבות יתר למיקום, להתאמת אופי ומציאת תכונות המתאימות לטעם המחפש, להתאמת מראה, להתאמת הרגלי אכילה ועוד. בין היתר ישנן גם אפליקציות קפדניות יותר בעלות מאפיינות מוגדרים וברורים ולנרשמים, כדוגמת אפליקציות אתר היכרויות לעשירים בלבד ועד אפליקציות למגזר הדתי אשר מותאמות לאנשים אשר מחפשים בני זוג בעלי סטטוס דומה.

דיסקרטיות וחשיפה מבוקרת

הכרות של בן זוג באמצעות אפליקציה נועדה להקל משמעותית על החיפוש בימנו שעלול לעיתים להיות מורכב ובלתי נגמר – במקרים רבים, אנשים נרתעים מלחפש קשר דרך המלצות של אנשים אחרים; ריבוי פגישות עיוורות עלול לגרום לאכזבות מתמשכות ולעייפות מחיפוש; חיפוש דרך מפגשים חברתיים אורך זמן, מתיש ויקר יחסית.

מרבית האנשים חיים במסגרת חברתית מקובעת וקשה להכיר בה בני זוג חדשים. ישנם גם כאלו אשר חוששים שבני זוג פוטנציאליים יגיעו אליהם בגלל הונם או מצבם הפיננסי ולא בשל חיבור רגשי אמיתי, לצד זאת האפשרות לשמור על דיסקרטיות בעת החיפוש קוסמת לרבים. כך, הם יכולים להיחשף בצורה מבוקרת ועל פי קצב התקדמות היחסים עד אשר למציאת הזיווג הוירטואלי המתאים.

 

Comments are closed.